Grupa STOCKMEIER została jednym z Partnerów Mistrzostw Gelato Poland – najbardziej wymagających mistrzostw na najlepsze lody rzemieślnicze. Grupa obejmuje dziś przedsiębiorstwa działające w obszarze produkcji, dystrybucji i usługodawstwa w ramach sektora chemicznego. W sumie produkując ponad 26 000 produktów, które sprzedawane są do ponad 30 000 klientów na całym świecie.
Wraz ze wzrostem Grupy STOCKMEIER liczba lokalizacji dynamicznie wzrosła. Na chwilę obecną dzięki 51 punktom produkcji i sprzedaży w 14 różnych państwach znajdują się blisko większości partnerów.
Grupa STOCKMEIER powstała na silnych fundamentach firmy rodzinnej. Od ponad 90 lat siłę napędową firmy stanowi idea zrównoważonego umacniania przedsiębiorstwa dla jego długotrwałego sukcesu. https://pl.stockmeier.com